Horyzonty Bankowości 2018 – największe doroczne spotkanie środowiska bankowego i finansowego

Multikonferencyjny projekt, w skład którego wchodzą:

                                            

Po raz siódmy w jednym miejscu, w jednym czasie, odbędzie się kilka spotkań i konferencji, w których udział wezmą setki przedstawicieli sektora bankowego, władz rządowych, instytucji regulacyjno-nadzorczych, firm sektora bankowego oraz środowisk naukowych.

Spotkania będą okazją do rozmów o bankowości, rozwoju gospodarczym, do wymiany poglądów między ekspertami i autorytetami z dziedziny finansów oraz wyjątkową okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć, a także wyciągnięcia wniosków na przyszłość.

Będący częścią projektu „Ranking największych banków w Polsce” Miesięcznika Finansowego BANK jest jednym z najbardziej prestiżowych, najczęściej cytowanych polskich rankingów banków. Dociera do czytelników w postaci obszernej publikacji będącej dodatkiem do czerwcowego wydania BANKU. W czasie popołudniowej gali zaplanowano:

  • Wręczenie nagród Dziennikarskich im. Mariana Krzaka.
  • Uroczyste wręczenie nominacji członkom Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego
  • Wręczenie nagród laureatom Konkursu „Etyka w Finansach” za najlepszy esej.
  • Wręczenie nagród „Rankingu największych banków w Polsce 2018″ Miesięcznika Finansowego BANK.
  • Debata: Rola edukacji ekonomicznej społeczeństwa i pożądane kierunki badań w nowoczesnym systemie finansowym.

Zgłoszenie udziału w poszczególnych wydarzeniach jest możliwy po dokonaniu rejestracji na stronach internetowych każdej z konferencji. Przedstawiciele środowiska bankowego, naukowego, przedstawiciele administracji publicznej oraz osoby z niepełnosprawnościami mogą w nich uczestniczyć bezpłatnie.